Skutki uboczne leków - co zrobić?

Kategoria: Depresjajak ją wyleczyc?Skutki uboczne leków



TheJoker
27 Styczeń 2010, 17:31
Witam.

Mam do Was pytanie. Wizyta u psychiatry dopiero za tydzień (mimo, że próbowałem, prosiłem, nic nie dało się zrobić ; //), a ja boje się o moją dziewczynę. Od kilku dni ma dosyć nieprzyjemne skutki uboczne brania leków (Doxepin i Sulpiryd) a dokładniej mlekotok, leci jej z nosa krew, jak coś zje, po chwili znowu jest głodna, nieostro widzi, jest strasznie zmęczona i nie wiemy co robić, czy przestać brać te tabletki, czy brać aż nie spotkamy się z lekarzem. Na prawdę bardzo się boje i nie chce, aby sytuacja się pogorszyła ; /
Niewidzialna
28 Styczeń 2010, 12:40
Jeśli nie możecie dostać się do psychiatry,idźcie do rodzinnego.Oni też się znają na tych sprawach,przynajmniej powie,czy to coś groźnego.Albo w poradni psych.zapytajcie bezpośrednio lekarza,czy przyjmie z takimi objawami,bo wiadomo,w rejestracji trzymają się numerków i nie bardzo ich obchodzi,jak kto się czuje.Pozdrawiam.
nerwy
29 Styczeń 2010, 19:46
Wyjście do lekarza, nawet rodzinnego, jest dobrym pomysłem. Chciałem na początku napisać, że zmęczeni, nieostre widzenie, zaburzenia łaknienia- to zupełna, niestety, norma(Z tych poważniejszych objawów:mlekotok jest spowodowany przez Sulpiryd, nie wiem, co z krwią z nosa- to może być zwykłe osłabienie, ale i coś powazniejszego...), ale... to mocny zestaw leków. Dla świętego spokoju lepiej się przejść-to z pewnością nie zaszkodzi.


Podobne tematy: