stawiś
Sob 19 Sie, 2006
Polska pokonała 3-1 Japonię. Pierwszego seta przegrali Polacy do 22. wa asy serwisowe zaserwował przyjmujący Yu Gottsu. W ataku Japończyków brylował Chiba. W drugim secie na Polaków podziałała zmiana rozgrywającego. Pawła Zagumnego zastąpił Łukasz Żygadło. On urozmaicił rozegranie Polaków i dzięki jego nie konwecjonalnym rozegraniu i potężnym atakom ze środka Daniela Plińskiego wygraliśmy tę partię. Trzecia partia to piękne ataki Mariusza Wlazłego. Nasz atakujący zaserwował również dwa asy serwisowe. Asa zaliczył również nasz rozgrywający. Po trafienu Żygadły w siatkę za Łukasza wszedł zagumny. Zaserwował puścił przysłowiowego "balona" i libero gości tego nie odebrał. Coraz lepsza gra naszych. W czwartym secie wychodziło wszystko!!! Wspaniałe ataki Wlazłego, piękne "kiwki" Zagumnego, niesamowite ataki z drugiej linii Świdrskiego. To zaowocowało, że w 4 secie rozgromiliśmy rywali do 15. Trwa mecz Serbia-USA. Żebyśmy mieli o co walczyć w drugim mecu z Japonią USA musi wygrać!!!

[ Dodano: Pon 21 Sie, 2006 ]