Puchar Uefa

Kategoria: Co lubimy oglądać?

stawiś
Czw 10 Sie, 2006
Wisła Płock zremsowała z Czornomorcem Odessa 0-0... Pierwsza połowa. Trzy groźne strzały Czornomorca Jednak fantastyczne interwencje Roberta Gubca. Początek drugiej połowy.... Paweł Sobczak nie wykorzystuje fantastycznej szansy... Strzela prosto w bramkarza w sytuacji sam na sam. Potem kilka groźnych strzałów Czornomorca, ale fantastyczne interwencje Roberta Gubca. Gdyby nie Gubiec by był pogrom...
krOOgeR
maniak piłki nożnej
stawka
O tak... Miki jest kompletnym maniakiem sportu, przede wszystkim futbolu... Teraz też ogląda mecz... Wisła Kraków z kims tam..    Na razie 1:1
stawiś
Pią 11 Sie, 2006
Gdyby transmitowali mecze drugiej ligi to łoj... Co by było.... Bym co tydzień zajmował telewizor na oglądanie meczów Polonii. Teraz komentarz do meczu. I takie 1:1 już pozostało. Mecz był nawet ciekawy... Trzy groźne strzały oddał Zieńczuk z czego jeden zakończył się bramką. Po dośrodkowaniu Clebera nieupilnowany Zieńczuk wyprowadził Wsiłę na prowadzenie. Podem nic się nie działo. W 40 minucie po dośrodkowaniu Ratajczyka do piłki dobada Noumowski, strzela!!!! Broni Pawełek, ale niestety jest tam jeszcze Marek Hanikel, dostawia nogę i 1:1. Potem nić ważnego się nie stało oprócz dwóch czerwonych kartek. Najpierw sędzia błędnie pokazał czerwoną kartkę pomockikowi Wisły Ricardowi Brunsowi, a potem.... Piękne podanie Clebera jest tam Kryszałowicz jest i Paulista. Cleber.... Rozpędza się... Cleber, Cleber, Strzał? Nie! Podanie do Paulisty. Ten biegnie jest już 25 metrów od bramki sam na sam... Depcze mu po piętach Ratajczyk, Ratajczyk faul. Jest nadzieja na gola. Ale najpierw sędzia również nie słusznie pokazuje kartkę Ratajczykowi. Ja bym pokazał tylko żółtą. Wynik dobrze się składa dla Wisły ponieważ zdobyli bramkę na wyjeździe i u siebie wystarczy im wynik 0-0.

[ Dodano: Pią 25 Sie, 2006 ]
Fifi
Czw 06 Wrz, 2007
teraz nie o meczu ale jak uważacie czy polska się wyrobi na EURO jak nie to wstyd na skale światową ja trzymam kciuki ale nie wiem na ile to pomoże po tym co widzę to drogi gratulację ale narazię żadnego stadionu nieruszyli
Czapla
Wyrobi na uefa    Chyba na EURO
RzAtKi[L]
nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba stadion w poznaniu przygotowują na finał pucharu UEFA<:)> ale nie wiem moze mi sie pomylilo
Czapla
Jak powstaną stadiony na EURO to one będą już spełniały normy, żeby można było finał UEFA i LM rozgrywać
Fifi
a finał w Polsce czy Litwie ??:P
Czapla
Chyba Polsce czy Ukrainie    O ile dobrze pamiętam to w Kijowie, czyli na Ukrainie
Fifi
O szkoda ale i tak przed telewizorem spędzę te rozgrywki    szkoda ale Polsce pozostano stadiony i drogi tego nam brakowało od dawna
stawiś
Tak naprawde to te mistrzostwa sa na Ukrainie, a tylko nieliczne rozgrywki w Polsce... Do Polski wrzucono tylko mecz otwarcia, kilka meczow grupowych, jeden z cwiercfinalow (na Baltic Arena) i jeden z polfinalow w Wawie. Oczywiscie jako jeden z gospodarzy wszystkie mecze gramy u siebie. Chyba, ze dojdziemy do finalu... Wtedy zagramy w Kijowie.
kazik801
A wcale że nie bo jeśli dojdziemy do finału to będziemy grać u siebie.
Czapla
stawiś dobrze mówi. czy tak czy tak finał odbędzie się w Kijowie bez względu na finalistów. Szczerze mówiąc liczę na finał Polska - Ukraina
SerpenT
Sprawa miejsca rozegrania finału ciągle jest otwarta, sa naciski ze strony UEFA żeby odbył się w Warszawie.